Vitajte na stránke www.autoplatz.sk, dnes je 22. september 2020

picture023

Zlodeji áut na Slovensku odcudzia ročne približne 10.000 motorových vozidiel. Proti ich metódam, ktoré sú čoraz dokonalejšie, sa skoro nedá ani bojovať. Na zvuk autoalarmov väčšina ľudí už ani nereaguje, pričom v obchodoch predávané typy experti na tieto zločiny dokonale poznajú a zneškodnia behom pár sekúnd.

Experti na bezpečnostnú techniku zistili, že značnú časť odcudzených vozidiel okamžite rozmontujú a predávajú ich na čiernom trhu ako súčiastky. Proti tomu sa iba tak dá efektívne brániť, ak sa jednotlivé súčiastky auta označia takou metódou, ktorá sa nedá odstrániť, respektíve odstrániť sa dajú iba veľmi prácne a s veľkými výdavkami. Podľa medzinárodných štatistických údajov vozidlá označené touto neodstrániteľnou metódou poskytujú o 99% väčšiu istotu, veď profesionálni zlodeji áut nepodstúpia problémy s predajom a reálnu možnosť odhalenia.

 

PREDNOSTI PERMANENT MARK® - SECURITY SYSTEM:

  • jeho pomocou sa Vaše auto stane pre zlodejov bezcenným (nedá sa predať na súčiastky)
  • zaručuje 24-hodinovú ochranu (nevybije sa batéria, nepokazí sa) 
  • označenia sú diskrétne, neodstrániteľné 
  • výhodná cena 
  • údaje v databáze zadarmo 
  • povolenie MDPT SR 
  • spolupráca s PPZ SR 
  • akceptované poisťovňami 
  • jedinečná záruka (viď informácie nižšie)

picture024

 

AKO FUNGUJE PERMANENTMARK?

Systémom Permanentmark vyznačíme číslo podvozku vozidla do každého skla a na každú vnútornú časť karosérie (základ je 24 označení). Opačne sa dajú označiť aj lampy, obruče z ľahkých kovov a vnútorné umelé hmoty. Značkovanie neznamená len jednoduché povrchové značkovanie, ale hlboké chemické leptanie, ktoré sa dá odstrániť iba celkovým poškodením povrchu.

Pri označení skla nevznikajú povrchové priehlbeniny ako pri pieskovom gravírovaní, výsledok je oveľa diskrétnejší, nepošpatí Vám vozidlo. Označenie na skle má matnú bielu farbu. Na lakovaných častiach karosérie identifikačné znaky preniknú cez krycí lak, cez vrstvu farby a podkladovú farbu, kým karosériu nepoškodia.

picture025

Na karosérii sa označenie dá vidieť iba pod UV žiarením, ale v lete je pre zvýšené UV-A a UV-B žiarenie na pohľad slabo viditeľné. Keďže sa tieto značkovania nachádzajú na povrchu vnútorných častí, vôbec nepôsobia rušivo. Vnútorné časti z umelej hmoty značkujeme modrou, resp. pri svetlom zafarbení interiéru bielou farbou. Zadné lampy dostanú oranžové identifikačné označenie. Označenia sú len 6 mm vysoké a 11 cm dlhé.

 

PREČO SA GRAVÍRUJE PRÁVE ČÍSLO PODVOZKU?

Gravírovanie poznávacej značky spôsobuje viac problémov, veď sa môže stratiť alebo sa môže zaviesť nový systém poznávacích zna- čiek. Číslo podvozka sprevádza auto po celý jeho životný cyklus. Permanentmark vyznačí posledných 13 charakterov čísla podvozka vozidla, ktoré je zaručene jedinečné. Číslo podvozka je ešte doplnené kódom označujúcim krajinu / SK / proti krádežiam do zahraničia.

picture026picture027

 

JEDINEČNÁ ZÁRUKA

Pri každodennom používaní sa jednotlivé časti Vášho vozidla môžu poškodiť. Môže sa poškodiť predné sklo kameňom alebo po menšej nehode budete musieť vymeniť niektoré časti karosérie. Ak si vyberiete identifikačný systém Permanentmark, ten Vám zaručuje jedineč- nú záruku na bezplatné znovuoznačenie maximálne 4 dielcov! Je potrebné si uschovať záručnú kartu a 4 náhradné šablóny, ktoré ste dostali po označení Vášho auta.

 

Zdroj: www.permanentmark.com,  www.mktuning.sk , www.bestauto.sk

Autoplatz na Facebooku

Parkovacie senzory

Parkovacie senzory slúžia na uľahčenie a jednoduchšie parkovanie. Montujú sa do zadného nárazníka, snímače sú zapustené, nevyčnievajú. Pre indikáciu vzdialenosti od prekážky Vám akustickou signalizáciou alebo vizuálne zobrazí dané prostredie na LED pripadne LCD display. Senzory sa aktivujú po zaradení spiatočky vo vozidle.

Čítať ďalej...

Permanentmark

Zlodeji áut na Slovensku odcudzia ročne približne 10.000 motorových vozidiel. Proti ich metódam, ktoré sú čoraz dokonalejšie, sa skoro nedá ani bojovať. Na zvuk autoalarmov väčšina ľudí už ani nereaguje, pričom v obchodoch predávané typy experti na tieto zločiny dokonale poznajú a zneškodnia behom pár sekúnd.

Čítať ďalej...

Ťažné zariadenia

Predaj a montáž ťažných zariadení na osobné, terénne a užitkové vozidlá od spoločnosti AutoHak Slupsk, ktorá vyrába ťažné zariadenia už od roku 1976.

AutoHak vyváža svoje produkty do celej EU  

Firma má certifikát akosti ISO 9001 a európsku homologizáciu EU 94/20/ES.  

Čítať ďalej...